REGULAMIN

1. Admin ma zawsze rację :)

2. Jeśli admin nie ma racji - patrz punkt 1. :D

3. Rejestrując się zgadzasz się ze wszystkimi warunkami tego regulaminu i zobowiązujesz się go przestrzegać pod groźbą zbanowania konta.

4. Jest to gra z gruntu darmowa, zatem nie można mieć żadnych pretensji co do dostępności serwisu.

5. Admin nie bierze na siebie żadnej odpowiedzialności za niedostępność gry, błędy itp.

6. Gracz NIE może mieć więcej niż 1 (jedno) konto w grze. Posiadanie większej ilości kont może skończyć się banem. W przypadku gdy z jednego IP chce grać więcej osób (np. z sieci osiedlowej) należy to zgłosić do ADMINA. Aby nie było wątpliwości, logowiania proxy, są zabronione.

7. Nie wolno udostępniać swojego konta innym osobom, adminstrator nie odpowiada za następstwa takiego udostępniania.

8. Zabrania się z korzystania z programów/skryptów wykonujących automatyczne akcje (tak zwane "boty", także autoodświeżanie).

9. Zabrania się puszowania kont (przelewanie zysków lub przedmiotów na jedno konto)

10. ADMIN nie odpowiada za żadne wypowiedzi/treści publikowane przez użytkowników na stronie.

11. Korzystając z ławeczki lub forum zobowiązujesz się dodatkowo do przestrzegania ich regulaminów.

12. Spamowanie, przeklinanie i obrażanie innych może skończyć się banem.

12.1 Zakładanie kont o obraźliwych nazwach także jest karalne, chodzi tu zarówno o nazwy obraźliwe same w sobie jak i o te mające na celu obrazić któregoś z graczy.

13. Groźby (szczególnie te dotyczące reala(świata prawdziwego)) oraz inne przewinienia karalne przez polskie prawo, mogą być powodem kary w grze.

14. Gracz nie może działać na szkodę innym graczom, oprogramowaniu, serwerowi itd.

15. Tworząc gre starałem się trzymać "realiów życiowych", choć nie zawsze mi się to udawało :), bądz nie było mozliwe, więc jeśli masz pomysł co można zmienić w kwesti merytorycznej (i nie tylko) to pisz.

16. Pamiętaj, że to tylko gra i jako taka ma służyć rozrywce, jeśli jesteś maniakiem meneli i Ci nie pasuje fakt, że nie wszystko jest tak jak być powinno... patrz punkt 15 lub... nie graj jak Ci to tak bardzo przeszkadza...

17. Gdy gracz zauważy jakiś błąd/bug/etc. jest zobowiązany powiadomić o tym admina - zatajenie takich informacji i ich wykorzystywanie może skończyć się banem.

18. ADMIN i team nie odpowiadaja za żadne usczerbki na zdrowiu i psychice graczy :P - jeśli czujesz że jestes uzależniony to przestań grać

19. Konta nie mogą być sprzedawane, jeśli ktoś będzie chciał sprzedać lub kupi konto, może się liczyć z jego banem.

20. Zabronione jest także sprzedawanie/wymienianie wirtualnych rzeczy z gry [tj. kaski, ekwipunku] za profity z poza gry menele.net, na przykład wymienianie kaski na kaskę w innej grze.

21. Zabrania się umieszczania hiperłączy (linków) do innych portali, gier lub innych publicznych stron internetowych w opisach graczy lub na ławeczce (opisy taki będą kasowane, można również spodziewać sie bana).

22. Konta porzucone, na których nikt nie gra, są kasowane po co najmniej 35 dniach bez logowania.

23. Powyższy regulamin może zostać zmieniony bez uprzedniego powiadomienia.

24. Administratorem Twoich danych osobowych jest administrator serwisu menele.net e-mail: admin@menele.net. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w celu rejestracji i dostępu do konta. Dane będą przechowywane w bazie administratora przez czas funkcjonowania Twojego konta, chyba że wcześniej je usuniesz, co spowoduje usunięcie danych z bazy. Masz prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO. W każdej chwili masz możliwość usunięcia konta. Jeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do utworzenia konta.


Przy mniejszych przewinieniach może się skończyc pisemną naganą, zabraniem kasy lub doświadczenia.


zaloguj się